Os 5853 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 20.07 | 20.08 | 1 | ||
Zeleneč | 20.12 | 20.12 | |||
Čelákovice | 20.20 | 20.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 20.23 | 20.23 | |||
Lysá nad Labem | 20.29 | 20.31 | 3 | ||
Ostrá | 20.35 | 20.35 | |||
Stratov | 20.37 | 20.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 20.41 | 20.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 20.44 | 20.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.49 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci