Os 5838 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.29 | 116b | |||
Kolín-Zálabí | 18.31 | 18.31 | |||
Veltruby | 18.35 | 18.35 | |||
Velký Osek | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Libice nad Cidlinou | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Poděbrady | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Velké Zboží | 18.50 | 18.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.56 | 19.06 | 8 | ||
Kamenné Zboží | 19.10 | 19.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Stratov | 19.17 | 19.17 | |||
Ostrá | 19.19 | 19.19 | |||
Lysá nad Labem | 19.23 | 19.24 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 19.30 | 19.30 | |||
Čelákovice | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Mstětice | 19.38 | 19.38 | 2 | ||
Zeleneč | 19.40 | 19.40 | |||
Praha-Horní Počernice | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 19.53 | 19.54 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci