Os 5712 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 12.28 | 3 | |||
Nová Paka město | 12.31 | 12.32 | |||
Nová Paka | 12.34 | 12.34 | 1 | ||
Horní Nová Ves | x | 12.42 | 12.42 | ||
Lázně Bělohrad | 12.45 | 12.46 | 1 | ||
Šárovcova Lhota | x | 12.49 | 12.49 | 1 | |
Ostroměř | 12.56 | 12.59 | 1 | ||
Ohnišťany | x | 13.04 | 13.04 | ||
Smidary | 13.08 | 13.09 | 1 | ||
Skřivany | x | 13.12 | 13.12 | ||
Nový Bydžov | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.25 | 13.33 | 2 | ||
Lovčice obec | 13.40 | 13.40 | |||
Slibovice | x | 13.43 | 13.43 | ||
Běrunice | x | 13.46 | 13.46 | ||
Městec Králové | 13.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci