Os 5706 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 6.28 | 1 | |||
Nová Paka město | 6.31 | 6.32 | |||
Nová Paka | 6.34 | 6.34 | 1 | ||
Horní Nová Ves | x | 6.42 | 6.42 | ||
Lázně Bělohrad | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Šárovcova Lhota | x | 6.49 | 6.49 | 1 | |
Ostroměř | 6.56 | 6.59 | 4 | ||
Ohnišťany | x | 7.04 | 7.04 | ||
Smidary | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Skřivany | x | 7.12 | 7.12 | ||
Nový Bydžov | 7.15 | 7.16 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 7.25 | 7.33 | 2 | ||
Lovčice obec | 7.40 | 7.40 | |||
Slibovice | x | 7.43 | 7.43 | ||
Běrunice | x | 7.46 | 7.46 | ||
Městec Králové | 7.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci