Os 5626 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 17.09 | 3 | |||
Petrovice nad Orlicí | 17.12 | 17.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.18 | 17.22 | 2 | ||
Blešno | 17.26 | 17.27 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.32 | 17.38 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 17.40 | 17.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.45 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci