Os 5600 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.28 | 10 | |||
Újezd u Chocně | 6.34 | 6.34 | 2 | ||
Plchůvky | 6.36 | 6.37 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.40 | 6.44 | 2 | ||
Borohrádek | 6.49 | 6.49 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 6.52 | 6.53 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.58 | 7.09 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | 7.12 | 7.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 7.18 | 7.20 | 2 | ||
Blešno | 7.24 | 7.24 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.29 | 7.29 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 7.31 | 7.32 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.36 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci