Os 5232 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.34 | 8 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 18.36 | 18.36 | |||
Praskačka | 18.42 | 18.45 | 5 | ||
Lhota pod Libčany | 18.48 | 18.48 | |||
Dobřenice | 18.51 | 18.52 | 1 | ||
Kratonohy | 18.55 | 18.55 | |||
Káranice | 18.58 | 18.59 | 1 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci