Os 5147 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 19.19 | 1 | |||
Březová u Broumova | x | 19.23 | 19.23 | ||
Teplice nad Metují | 19.28 | 19.31 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 19.38 | 19.39 | |||
Police nad Metují | 19.42 | 19.42 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 19.46 | 19.46 | ||
Hronov | 19.48 | 19.50 | 1 | ||
Velké Poříčí | 19.51 | 19.52 | |||
Náchod | 19.58 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci