Os 5144 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 14.24 | 5 | |||
Náchod-Běloves | x | 14.26 | 14.26 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 14.28 | 14.28 | ||
Velké Poříčí | 14.31 | 14.31 | |||
Hronov | 14.33 | 14.34 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 14.36 | 14.36 | ||
Police nad Metují | 14.40 | 14.43 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 14.47 | 14.47 | |||
Česká Metuje | x | 14.50 | 14.50 | 1 | |
Dědov | x | 14.52 | 14.52 | ||
Teplice nad Metují | 14.56 | 14.58 | 1 | ||
Bohdašín | x | 15.02 | 15.02 | ||
Březová u Broumova | x | 15.04 | 15.04 | ||
Meziměstí | 15.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci