Vlak 5014 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.08 | 6 | |||
Dlouhá Třebová | 14.13 | 14.13 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.17 | 14.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Bezpráví | 14.24 | 14.24 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.28 | 14.28 | |||
Choceň | 14.33 | 14.39 | 4 | ||
Sruby | 14.42 | 14.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 14.45 | 14.45 | |||
Zámrsk | 14.47 | 14.47 | 4 | ||
Sedlíšťka | 14.50 | 14.50 | |||
Uhersko | 14.54 | 14.54 | 6 | ||
Moravany | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Kostěnice | 15.02 | 15.07 | 4 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 15.11 | 15.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 15.13 | 15.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.17 | 15.34 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 15.37 | 15.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 15.40 | 15.40 | |||
Valy u Přelouče | 15.43 | 15.44 | |||
Přelouč | 15.47 | 15.53 | 4 | ||
Lhota pod Přeloučí | 15.56 | 15.56 | |||
Řečany nad Labem | 16.00 | 16.00 | 2 | ||
Chvaletice | 16.04 | 16.04 | |||
Kojice | 16.06 | 16.06 | |||
Týnec nad Labem | 16.09 | 16.09 | |||
Záboří nad Labem | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 16.15 | 16.15 | |||
Kolín dílny | 16.19 | 16.19 | |||
Kolín | 16.22 | 100 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci