Vlak 5013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.40 | 100 | |||
Kolín dílny | 13.42 | 13.42 | |||
Starý Kolín | 13.46 | 13.46 | |||
Záboří nad Labem | 13.50 | 13.53 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 13.54 | 13.55 | |||
Kojice | 13.57 | 13.57 | |||
Chvaletice | 13.59 | 14.00 | |||
Řečany nad Labem | 14.04 | 14.06 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 14.09 | 14.09 | |||
Přelouč | 14.13 | 14.16 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 14.19 | 14.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.22 | 14.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 14.25 | 14.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.29 | 14.46 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 14.48 | 14.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 14.51 | 14.51 | |||
Kostěnice | 14.55 | 14.56 | 1 | ||
Moravany | 14.59 | 14.59 | 1 | ||
Uhersko | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Sedlíšťka | 15.07 | 15.07 | |||
Zámrsk | 15.10 | 15.10 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 15.12 | 15.12 | |||
Sruby | 15.15 | 15.15 | |||
Choceň | 15.20 | 15.29 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.33 | 15.34 | |||
Bezpráví | 15.37 | 15.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.44 | 15.45 | |||
Dlouhá Třebová | 15.48 | 15.51 | 3 | ||
Česká Třebová | 15.57 | 5 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci