Vlak 5010 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.08 | 6 | |||
Dlouhá Třebová | 12.13 | 12.13 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.17 | 12.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Bezpráví | 12.24 | 12.24 | |||
Brandýs nad Orlicí | 12.28 | 12.28 | |||
Choceň | 12.33 | 12.39 | 4 | ||
Sruby | 12.42 | 12.42 | |||
Dobříkov u Chocně | 12.45 | 12.45 | |||
Zámrsk | 12.47 | 12.47 | 4 | ||
Sedlíšťka | 12.50 | 12.50 | |||
Uhersko | 12.54 | 12.54 | 6 | ||
Moravany | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Kostěnice | 13.02 | 13.07 | 4 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 13.11 | 13.11 | |||
Pardubice-Pardubičky | 13.13 | 13.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.17 | 13.25 | 4 | ||
Pardubice-Svítkov | 13.28 | 13.28 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.31 | 13.31 | |||
Valy u Přelouče | 13.34 | 13.35 | |||
Přelouč | 13.38 | 13.53 | 4 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.56 | 13.56 | |||
Řečany nad Labem | 14.00 | 14.00 | 2 | ||
Chvaletice | 14.04 | 14.04 | |||
Kojice | 14.06 | 14.06 | |||
Týnec nad Labem | 14.09 | 14.09 | |||
Záboří nad Labem | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Starý Kolín | 14.15 | 14.15 | |||
Kolín dílny | 14.19 | 14.19 | |||
Kolín | 14.22 | 100 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci