Vlak 5007 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 9.40 | 100 | |||
Kolín dílny | 9.42 | 9.42 | |||
Starý Kolín | 9.46 | 9.46 | |||
Záboří nad Labem | 9.50 | 9.53 | 3 | ||
Týnec nad Labem | 9.54 | 9.55 | |||
Kojice | 9.57 | 9.57 | |||
Chvaletice | 9.59 | 10.00 | |||
Řečany nad Labem | 10.04 | 10.06 | 3 | ||
Lhota pod Přeloučí | 10.09 | 10.09 | |||
Přelouč | 10.13 | 10.16 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 10.19 | 10.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 10.22 | 10.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 10.25 | 10.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.29 | 10.46 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 10.48 | 10.49 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 10.51 | 10.51 | |||
Kostěnice | 10.55 | 10.56 | 1 | ||
Moravany | 10.59 | 10.59 | 1 | ||
Uhersko | 11.03 | 11.04 | 3 | ||
Sedlíšťka | 11.07 | 11.07 | |||
Zámrsk | 11.10 | 11.10 | 3 | ||
Dobříkov u Chocně | 11.12 | 11.12 | |||
Sruby | 11.15 | 11.15 | |||
Choceň | 11.20 | 11.32 | 3 | ||
Brandýs nad Orlicí | 11.36 | 11.37 | |||
Bezpráví | 11.40 | 11.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 11.45 | 11.46 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 11.47 | 11.48 | |||
Dlouhá Třebová | 11.51 | 11.51 | 1 | ||
Česká Třebová | 11.57 | 5 |
jede denně
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci