Os 4983 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 7.15 | 1 | |||
Hradčany | 7.18 | 7.18 | |||
Čebín | 7.21 | 7.21 | |||
Kuřim | 7.26 | 7.27 | 1 | ||
Česká | 7.30 | 7.31 | |||
Brno-Řečkovice | 7.35 | 7.35 | |||
Brno-Královo Pole | 7.38 | 7.39 | 1 | ||
Brno-Lesná | 7.41 | 7.42 | |||
Brno-Židenice | 7.47 | 7.49 | 1a | ||
Brno dolní nádraží | 7.54 | 7.57 | 1 | ||
Modřice | 8.02 | 8.04 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 8.07 | 8.08 | |||
Rajhrad | 8.10 | 8.11 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8.14 | 8.15 | |||
Hrušovany u Brna | 8.18 | 8.19 | 6 | ||
Židlochovice | 8.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci