Os 4936 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 15.36 | 3 | |||
Hrušovany u Brna | 15.39 | 15.40 | 6 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.43 | 15.43 | |||
Rajhrad | 15.46 | 15.47 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.49 | 15.49 | |||
Modřice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.00 | 16.06 | 2 | ||
Brno-Židenice | 16.09 | 16.13 | 2b | ||
Brno-Lesná | 16.18 | 16.18 | |||
Brno-Královo Pole | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.24 | 16.25 | |||
Česká | 16.28 | 16.29 | |||
Kuřim | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Čebín | 16.38 | 16.38 | |||
Hradčany | 16.41 | 16.41 | |||
Tišnov | 16.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci