Os 4935 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 14.45 | 1 | |||
Hradčany | 14.47 | 14.48 | |||
Čebín | 14.50 | 14.51 | |||
Kuřim | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Česká | 15.00 | 15.00 | |||
Brno-Řečkovice | 15.04 | 15.05 | |||
Brno-Královo Pole | 15.07 | 15.08 | 1 | ||
Brno-Lesná | 15.11 | 15.11 | |||
Brno-Židenice | 15.17 | 15.22 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 15.25 | 15.27 | 3 | ||
Modřice | 15.34 | 15.35 | 1 | ||
Rajhrad | 15.39 | 15.40 | |||
Hrušovany u Brna | 15.44 | 15.45 | 6 | ||
Židlochovice | 15.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci