Os 4916 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Židlochovice | 8.36 | 3 | |||
Hrušovany u Brna | 8.39 | 8.40 | 6 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 8.43 | 8.44 | |||
Rajhrad | 8.47 | 8.48 | |||
Popovice u Rajhradu | 8.50 | 8.50 | |||
Modřice | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci