Os 4901 | |
Řazení vlaku: Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.55 | 3 | |||
Brno-Horní Heršpice | 4.59 | 4.59 | 1 | ||
Modřice | 5.03 | 5.04 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 5.07 | 5.08 | |||
Rajhrad | 5.10 | 5.11 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 5.14 | 5.14 | |||
Hrušovany u Brna | 5.17 | 5.18 | 4 | ||
Židlochovice | 5.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci