Os 4811 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 5.34 | 2 | |||
Krahulov | 5.40 | 5.41 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 5.45 | 5.45 | |||
Třebíč | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 5.56 | 5.56 | |||
Studenec | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 6.11 | 6.13 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 6.19 | 6.22 | 1 | ||
Rapotice | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 6.31 | 6.31 | |||
Zastávka u Brna | 6.37 | 6.38 | 1 | ||
Rosice u Brna | 6.40 | 6.41 | |||
Tetčice | 6.43 | 6.44 | 1 | ||
Omice | 6.47 | 6.47 | |||
Střelice | 6.51 | 6.51 | 1 | ||
Troubsko | 6.55 | 6.55 | |||
Brno-Horní Heršpice | 7.01 | 7.01 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.06 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci