Os 4780 | |
Řazení vlaku: 814 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 20.07 | 2 | |||
Rozhraní | x | 20.12 | 20.12 | ||
Moravská Chrastová | x | 20.15 | 20.15 | ||
Březová nad Svitavou | 20.16 | 20.21 | 4 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | x | 20.24 | 20.24 | ||
Hradec nad Svitavou | x | 20.30 | 20.30 | ||
Svitavy-Lány | x | 20.33 | 20.33 | ||
Svitavy | 20.35 | 20.38 | 2 | ||
Opatovec | x | 20.42 | 20.42 | ||
Opatov | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Semanín | x | 20.50 | 20.50 | ||
Česká Třebová | 20.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci