Os 4759 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Boskovice | 21.59 | 1 | |||
Skalice nad Svitavou | 22.06 | 22.09 | 4 | ||
Doubravice nad Svitavou | x | 22.15 | 22.15 | ||
Rájec-Jestřebí | 22.18 | 22.19 | 1 | ||
Dolní Lhota | x | 22.22 | 22.22 | ||
Blansko město | 22.25 | 22.25 | |||
Blansko | 22.27 | 22.28 | 1 | ||
Adamov zastávka | x | 22.34 | 22.34 | ||
Adamov | 22.35 | 22.36 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | x | 22.39 | 22.39 | ||
Bílovice nad Svitavou | x | 22.43 | 22.43 | ||
Brno-Židenice | 22.49 | 22.50 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci