Os 4757 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 18.42 | 3 | |||
Doubravice nad Svitavou | 18.47 | 18.47 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.50 | 18.50 | 1 | ||
Dolní Lhota | 18.53 | 18.53 | |||
Blansko město | 18.56 | 18.56 | |||
Blansko | 18.58 | 19.04 | 5a | ||
Adamov zastávka | 19.10 | 19.11 | |||
Adamov | 19.12 | 19.13 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 19.16 | 19.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.21 | 19.21 | |||
Brno-Židenice | 19.27 | 19.27 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci