Os 4748 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 13.54 | 1 | |||
Zbýšov | 13.56 | 13.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 13.59 | 14.00 | |||
Újezd u Brna | 14.03 | 14.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Brno-Chrlice | 14.12 | 14.17 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.26 | 14.29 | 8 | ||
Brno-Židenice | 14.33 | 14.33 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 14.39 | 14.39 | |||
Babice nad Svitavou | 14.44 | 14.44 | |||
Adamov | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Adamov zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Blansko | 14.56 | 15.01 | 4 | ||
Blansko město | 15.03 | 15.04 | |||
Dolní Lhota | 15.06 | 15.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.12 | 15.12 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci