Os 4724 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 15.35 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 15.41 | 15.46 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.55 | 16.00 | 8 | ||
Brno-Židenice | 16.04 | 16.04 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.10 | 16.10 | |||
Babice nad Svitavou | 16.15 | 16.15 | |||
Adamov | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Adamov zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Blansko | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Blansko město | 16.31 | 16.32 | |||
Dolní Lhota | 16.36 | 16.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.39 | 16.40 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 16.43 | 16.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Svitávka | 16.52 | 16.52 | |||
Zboněk | 16.55 | 16.56 | |||
Letovice zastávka | 16.58 | 16.58 | |||
Letovice | 17.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci