Os 4719 | |
Řazení vlaku: 263_n2 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 10.58 | 4 | |||
Letovice zastávka | 11.01 | 11.01 | |||
Zboněk | 11.03 | 11.04 | |||
Svitávka | 11.07 | 11.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 11.10 | 11.12 | 1 | ||
Doubravice nad Svitavou | 11.16 | 11.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.20 | 11.20 | 3 | ||
Dolní Lhota | 11.23 | 11.23 | |||
Blansko město | 11.26 | 11.27 | |||
Blansko | 11.28 | 11.31 | 1 | ||
Adamov zastávka | 11.37 | 11.37 | |||
Adamov | 11.39 | 11.40 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 11.43 | 11.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 11.48 | 11.49 | |||
Brno-Židenice | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.59 | 12.06 | 1 | ||
Brno-Chrlice | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Újezd u Brna | 12.23 | 12.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 12.27 | 12.27 | |||
Zbýšov | 12.30 | 12.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 12.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci