Os 4717 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 9.58 | 4 | |||
Letovice zastávka | 10.01 | 10.01 | |||
Zboněk | 10.03 | 10.04 | |||
Svitávka | 10.07 | 10.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 10.10 | 10.12 | 1 | ||
Doubravice nad Svitavou | 10.16 | 10.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 10.20 | 10.20 | 3 | ||
Dolní Lhota | 10.23 | 10.23 | |||
Blansko město | 10.26 | 10.27 | |||
Blansko | 10.28 | 10.31 | 5a | ||
Adamov zastávka | 10.37 | 10.37 | |||
Adamov | 10.39 | 10.40 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 10.43 | 10.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 10.48 | 10.49 | |||
Brno-Židenice | 10.54 | 10.55 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.59 | 11.06 | 1 | ||
Brno-Chrlice | 11.15 | 11.16 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 11.21 | 11.22 | 1 | ||
Újezd u Brna | 11.23 | 11.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 11.27 | 11.27 | |||
Zbýšov | 11.30 | 11.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 11.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci