Os 4708 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 7.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 7.45 | 7.46 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.55 | 8.00 | 4 | ||
Brno-Židenice | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 8.10 | 8.11 | |||
Babice nad Svitavou | 8.15 | 8.16 | |||
Adamov | 8.19 | 8.19 | 2 | ||
Adamov zastávka | 8.21 | 8.22 | |||
Blansko | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Blansko město | 8.31 | 8.32 | |||
Dolní Lhota | 8.36 | 8.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 8.43 | 8.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Svitávka | 8.52 | 8.52 | |||
Zboněk | 8.55 | 8.56 | |||
Letovice zastávka | 8.58 | 8.58 | |||
Letovice | 9.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci