Os 4672 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 21.18 | 3 | |||
Žabčice | 21.22 | 21.22 | |||
Hrušovany u Brna | 21.25 | 21.28 | 4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 21.31 | 21.31 | |||
Rajhrad | 21.34 | 21.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 21.37 | 21.37 | |||
Modřice | 21.41 | 21.42 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.49 | 21.53 | 6 | ||
Brno-Židenice | 21.56 | 21.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 22.02 | 22.03 | |||
Brno-Královo Pole | 22.05 | 22.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 22.09 | 22.09 | |||
Česká | 22.13 | 22.14 | |||
Kuřim | 22.17 | 22.18 | 2 | ||
Čebín | 22.23 | 22.23 | |||
Hradčany | 22.26 | 22.26 | |||
Tišnov | 22.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci