Os 4647 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 13.00 | 1 | |||
Hradčany | 13.03 | 13.03 | |||
Čebín | 13.06 | 13.06 | |||
Kuřim | 13.11 | 13.12 | 1 | ||
Česká | 13.15 | 13.16 | |||
Brno-Řečkovice | 13.20 | 13.20 | |||
Brno-Královo Pole | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Brno-Lesná | 13.26 | 13.27 | |||
Brno-Židenice | 13.33 | 13.34 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 13.37 | 13.40 | 3 | ||
Modřice | 13.46 | 13.47 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 13.49 | 13.50 | |||
Rajhrad | 13.52 | 13.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 13.55 | 13.56 | |||
Hrušovany u Brna | 13.58 | 14.03 | 5 | ||
Žabčice | 14.06 | 14.06 | |||
Vranovice | 14.10 | 14.11 | 1 | ||
Pouzdřany | 14.14 | 14.15 | |||
Popice | 14.17 | 14.18 | |||
Šakvice | 14.21 | 14.22 | 1 | ||
Zaječí | 14.27 | 14.28 | 1 | ||
Rakvice | 14.31 | 14.31 | |||
Podivín | 14.34 | 14.35 | 1 | ||
Ladná | 14.38 | 14.39 | |||
Břeclav | 14.45 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci