Os 4605 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 5.37 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 5.43 | 5.43 | 1 | ||
Laštovičky | 5.46 | 5.47 | |||
Sklené nad Oslavou | 5.50 | 5.51 | 1 | ||
Křižanov | 5.56 | 5.58 | 1 | ||
Ořechov | 6.03 | 6.03 | |||
Osová Bítýška | 6.07 | 6.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.11 | 6.11 | 1 | ||
Níhov | 6.16 | 6.16 | |||
Řikonín | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Dolní Loučky | 6.24 | 6.24 | |||
Tišnov | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Hradčany | 6.32 | 6.33 | |||
Čebín | 6.36 | 6.36 | |||
Kuřim | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Česká | 6.45 | 6.46 | |||
Brno-Řečkovice | 6.50 | 6.50 | |||
Brno-Královo Pole | 6.53 | 6.54 | 1 | ||
Brno-Lesná | 6.56 | 6.57 | |||
Brno-Židenice | 7.03 | 7.04 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 7.07 | 7.10 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice | 7.14 | 7.14 | 1 | ||
Modřice | 7.17 | 7.17 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.20 | 7.21 | |||
Rajhrad | 7.23 | 7.23 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.26 | 7.27 | |||
Hrušovany u Brna | 7.29 | 7.33 | 5 | ||
Žabčice | 7.36 | 7.36 | |||
Vranovice | 7.40 | 7.41 | 1 | ||
Pouzdřany | 7.44 | 7.45 | |||
Popice | 7.48 | 7.48 | |||
Šakvice | 7.52 | 7.52 | 1 | ||
Zaječí | 7.57 | 7.58 | 1 | ||
Rakvice | 8.01 | 8.01 | |||
Podivín | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Ladná | 8.08 | 8.09 | |||
Břeclav | 8.15 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci