Os 4247 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 21.41 | 3a | |||
Rohatec zastávka | x | 21.46 | 21.46 | ||
Moravský Písek | 21.58 | 21.59 | 1 | ||
Moravský Písek zastávka | x | 22.01 | 22.01 | ||
Nedakonice | 22.06 | 22.06 | 1 | ||
Kostelany nad Moravou | x | 22.09 | 22.09 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 22.13 | 22.14 | 1 | ||
Huštěnovice | 22.19 | 22.19 | 1 | ||
Spytihněv | x | 22.23 | 22.23 | ||
Napajedla | 22.26 | 22.26 | 1 | ||
Otrokovice | 22.31 | 22.36 | 3 | ||
Tlumačov | 22.42 | 22.42 | 1 | ||
Záhlinice | x | 22.47 | 22.47 | ||
Hulín | 22.50 | 22.53 | 1 | ||
Břest | x | 22.57 | 22.57 | ||
Říkovice | 23.00 | 23.01 | 1 | ||
Horní Moštěnice | x | 23.05 | 23.05 | ||
Přerov | 23.09 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci