Os 4221 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.35 | 11 | |||
Hrušky zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Moravská Nová Ves | 18.44 | 18.45 | 1 | ||
Lužice | 18.48 | 18.48 | 1 | ||
Hodonín | 18.52 | 18.54 | 1 | ||
Rohatec zastávka | 18.57 | 18.58 | |||
Rohatec | 19.00 | 19.01 | 1 | ||
Bzenec přívoz | 19.06 | 19.06 | 1 | ||
Moravský Písek | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Moravský Písek zastávka | 19.13 | 19.13 | |||
Nedakonice | 19.17 | 19.18 | 1 | ||
Kostelany nad Moravou | 19.20 | 19.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.24 | 19.29 | 1 | ||
Huštěnovice | 19.32 | 19.33 | 1 | ||
Spytihněv | 19.36 | 19.36 | |||
Napajedla | 19.39 | 19.39 | 1 | ||
Otrokovice | 19.43 | 19.45 | 1 | ||
Tlumačov | 19.49 | 19.49 | 1 | ||
Záhlinice | 19.52 | 19.53 | |||
Hulín | 19.56 | 20.00 | 1 | ||
Břest | 20.03 | 20.03 | |||
Říkovice | 20.06 | 20.06 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 20.09 | 20.10 | |||
Přerov | 20.14 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci