Os 4149 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.48 | 4 | |||
Brno-Židenice | 15.53 | 15.56 | 6 | ||
Brno-Slatina | 16.02 | 16.02 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 16.05 | 16.06 | |||
Blažovice | 16.13 | 16.15 | 4 | ||
Křenovice dolní nádraží | 16.19 | 16.20 | |||
Slavkov u Brna | 16.23 | 16.24 | 1 | ||
Křižanovice | 16.29 | 16.29 | |||
Marefy | 16.32 | 16.33 | |||
Bučovice | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Nevojice | 16.41 | 16.41 | |||
Nesovice | 16.44 | 16.45 | 1 | ||
Brankovice | 16.49 | 16.50 | |||
Nemotice | 16.55 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci