Os 4119 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.14 | 4 | |||
Brno-Černovice | 14.20 | 14.20 | |||
Brno-Slatina | 14.26 | 14.27 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 14.30 | 14.31 | |||
Šlapanice | 14.33 | 14.33 | 4 | ||
Ponětovice | 14.36 | 14.36 | |||
Blažovice | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 14.46 | 14.47 | |||
Slavkov u Brna | 14.50 | 14.52 | 1 | ||
Křižanovice | 14.56 | 14.57 | |||
Marefy | 15.00 | 15.01 | |||
Bučovice | 15.04 | 15.05 | 1 | ||
Nevojice | 15.08 | 15.09 | |||
Nesovice | 15.12 | 15.13 | 1 | ||
Brankovice | 15.17 | 15.18 | |||
Nemotice | 15.21 | 15.22 | 1 | ||
Jestřabice | x | 15.27 | 15.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 15.31 | 15.32 | |||
Kyjov | 15.37 | 15.38 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 15.41 | 15.41 | |||
Vlkoš | 15.46 | 15.46 | 1 | ||
Vracov | 15.50 | 15.51 | |||
Bzenec | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 16.04 | 16.06 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 16.09 | 16.09 | |||
Uherský Ostroh | 16.12 | 16.12 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 16.17 | 16.21 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | x | 16.23 | 16.23 | ||
Kunovice zastávka | 16.26 | 16.27 | |||
Uherské Hradiště | 16.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci