Os 4111 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.12 | 6 | |||
Brno-Židenice | 8.16 | 8.20 | 6 | ||
Brno-Slatina | 8.26 | 8.27 | 1 | ||
Šlapanice zastávka | 8.30 | 8.31 | |||
Šlapanice | 8.33 | 8.33 | 4 | ||
Ponětovice | 8.36 | 8.36 | |||
Blažovice | 8.41 | 8.42 | 1 | ||
Křenovice dolní nádraží | 8.46 | 8.47 | |||
Slavkov u Brna | 8.50 | 8.52 | 1 | ||
Křižanovice | 8.57 | 8.57 | |||
Marefy | x | 9.01 | 9.01 | ||
Bučovice | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Nevojice | x | 9.09 | 9.09 | ||
Nesovice | 9.12 | 9.13 | 1 | ||
Brankovice | 9.17 | 9.18 | |||
Nemotice | 9.21 | 9.22 | 1 | ||
Jestřabice | x | 9.27 | 9.27 | ||
Bohuslavice u Kyjova | x | 9.32 | 9.32 | ||
Kyjov | 9.37 | 9.38 | 1 | ||
Kyjov zastávka | 9.41 | 9.41 | |||
Vlkoš | 9.46 | 9.46 | 1 | ||
Vracov | 9.50 | 9.51 | |||
Bzenec | 9.55 | 9.56 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 10.04 | 10.06 | 1 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 10.09 | 10.09 | |||
Uherský Ostroh | 10.12 | 10.12 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 10.16 | 10.17 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | x | 10.19 | 10.19 | ||
Kunovice zastávka | 10.22 | 10.22 | |||
Uherské Hradiště | 10.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci