Os 4059 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 18.04 | 3 | |||
Dolní Lhota | x | 18.07 | 18.07 | ||
Blansko město | 18.10 | 18.11 | |||
Blansko | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Adamov zastávka | 18.20 | 18.20 | |||
Adamov | 18.22 | 18.24 | 4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 18.30 | 18.31 | |||
Brno-Židenice | 18.37 | 18.39 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci