Os 4057 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 17.33 | 3 | |||
Dolní Lhota | x | 17.36 | 17.36 | ||
Blansko město | 17.39 | 17.40 | |||
Blansko | 17.41 | 17.42 | 1 | ||
Adamov zastávka | 17.48 | 17.48 | |||
Adamov | 17.50 | 17.50 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | x | 17.53 | 17.53 | ||
Bílovice nad Svitavou | 17.58 | 17.59 | |||
Brno-Židenice | 18.04 | 18.07 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.11 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci