Os 4053 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 16.04 | 3 | |||
Dolní Lhota | x | 16.07 | 16.07 | ||
Blansko město | 16.10 | 16.11 | |||
Blansko | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Adamov zastávka | 16.20 | 16.20 | |||
Adamov | 16.22 | 16.24 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | x | 16.27 | 16.27 | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.32 | 16.32 | |||
Brno-Židenice | 16.38 | 16.39 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci