Os 4045 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 7.04 | 3 | |||
Dolní Lhota | 7.07 | 7.07 | |||
Blansko město | 7.10 | 7.11 | |||
Blansko | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Adamov zastávka | 7.19 | 7.20 | |||
Adamov | 7.22 | 7.24 | 4 | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.31 | 7.32 | |||
Brno-Židenice | 7.38 | 7.39 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci