Os 4014 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 10.54 | 1 | |||
Zbýšov | 10.56 | 10.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 10.59 | 11.00 | |||
Újezd u Brna | 11.03 | 11.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 11.05 | 11.06 | 1 | ||
Brno-Chrlice | 11.12 | 11.17 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.26 | 11.29 | 8 | ||
Brno-Židenice | 11.33 | 11.33 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 11.39 | 11.39 | |||
Babice nad Svitavou | 11.44 | 11.44 | |||
Adamov | 11.47 | 11.48 | 2 | ||
Adamov zastávka | 11.50 | 11.50 | |||
Blansko | 11.56 | 12.01 | 4 | ||
Blansko město | 12.03 | 12.04 | |||
Dolní Lhota | 12.07 | 12.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.10 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci