Os 3989 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.38 | 4 | |||
Grygov | 21.43 | 21.44 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 21.50 | 21.53 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 21.57 | 21.57 | |||
Přerov | 22.05 | 22.06 | 6 | ||
Hulín | 22.17 | 22.18 | 15 | ||
Holešov | 22.25 | 22.27 | 1 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 22.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci