Os 3927 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 19.21 | 4 | |||
Bezměrov | x | 19.25 | 19.25 | ||
Postoupky | x | 19.28 | 19.28 | ||
Kroměříž | 19.33 | 20.12 | 1 | ||
Hulín | 20.20 | 20.25 | 13a | ||
Třebětice | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Holešov | 20.34 | 20.35 | 1 | ||
Dobrotice | x | 20.39 | 20.39 | ||
Jankovice | x | 20.41 | 20.41 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 20.43 | 20.43 | 1 | |
Bystřice pod Hostýnem | 20.48 | 20.56 | 2 | ||
Loukov | x | 21.00 | 21.00 | ||
Osíčko | 21.04 | 21.04 | 1b | ||
Podhradní Lhota | 21.09 | 21.09 | 1 | ||
Kunovice-Loučka | 21.12 | 21.12 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | x | 21.16 | 21.16 | ||
Branky na Moravě | 21.19 | 21.20 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 21.26 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci