Os 3913 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 12.21 | 4 | |||
Bezměrov | x | 12.25 | 12.25 | ||
Postoupky | x | 12.28 | 12.28 | ||
Kroměříž | 12.33 | 12.47 | 1 | ||
Hulín | 12.55 | 13.03 | 13a | ||
Třebětice | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Holešov | 13.12 | 13.17 | 2 | ||
Dobrotice | x | 13.21 | 13.21 | ||
Jankovice | x | 13.23 | 13.23 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 13.25 | 13.25 | 1 | |
Bystřice pod Hostýnem | 13.30 | 13.37 | 1 | ||
Loukov | x | 13.41 | 13.41 | ||
Osíčko | 13.45 | 13.49 | 1b | ||
Podhradní Lhota | 13.53 | 13.54 | 1 | ||
Kunovice-Loučka | 13.56 | 13.57 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | x | 14.01 | 14.01 | ||
Branky na Moravě | 14.05 | 14.05 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 14.12 | 14.30 | 8 | ||
Krhová | x | 14.33 | 14.33 | ||
Hrachovec | x | 14.36 | 14.36 | 1 | |
Zašová | x | 14.40 | 14.40 | 1 | |
Zubří | x | 14.46 | 14.46 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 14.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci