Os 3836 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 18.24 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 18.28 | 18.28 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.31 | 18.31 | |||
Kojetín | 18.35 | 18.40 | 1 | ||
Chropyně | 18.45 | 18.49 | 3 | ||
Věžky | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Přerov | 19.01 | 19.05 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 19.12 | 19.12 | |||
Brodek u Přerova | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
Grygov | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.27 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci