Os 3826 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 14.24 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 14.28 | 14.28 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 14.31 | 14.31 | |||
Kojetín | 14.35 | 14.40 | 1 | ||
Chropyně | 14.45 | 14.49 | 3 | ||
Věžky | 14.54 | 14.55 | 1 | ||
Přerov | 15.01 | 15.05 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 15.12 | 15.12 | |||
Brodek u Přerova | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Grygov | 15.21 | 15.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.27 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci