Os 3818 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 8.28 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 8.32 | 8.32 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 8.35 | 8.35 | |||
Kojetín | 8.39 | 8.40 | 1 | ||
Chropyně | 8.45 | 8.49 | 3 | ||
Věžky | 8.54 | 8.55 | 1 | ||
Přerov | 9.01 | 9.05 | 10 | ||
Rokytnice u Přerova | 9.12 | 9.12 | |||
Brodek u Přerova | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Grygov | 9.21 | 9.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.27 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci