Os 3734 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 16.40 | 4 | |||
Doloplazy | 16.42 | 16.43 | |||
Pivín | 16.47 | 16.47 | 1 | ||
Čelčice | 16.50 | 16.50 | |||
Bedihošť | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.58 | 17.00 | 1 | ||
Vrahovice | 17.02 | 17.03 | |||
Kraličky | 17.05 | 17.06 | |||
Vrbátky | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Blatec | 17.13 | 17.14 | 3 | ||
Kožušany | 17.17 | 17.17 | |||
Nemilany | 17.19 | 17.20 | |||
Olomouc-Nové Sady | 17.22 | 17.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.26 | 17.33 | 5 | ||
Štěpánov | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Střeň | 17.44 | 17.44 | |||
Červenka | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Moravičany | 17.55 | 17.55 | 2 | ||
Mohelnice | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 18.10 | 18.11 | |||
Postřelmov | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Bludov | 18.19 | 18.20 | 1 | ||
Šumperk | 18.26 | 18.28 | 4 | ||
Vikýřovice u penzionu | 18.30 | 18.31 | |||
Vikýřovice | 18.32 | 18.33 | |||
Vikýřovice-Lesní | 18.34 | 18.35 | |||
Petrov nad Desnou | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Rapotín zastávka | 18.40 | 18.41 | |||
Rapotín | 18.42 | 18.42 | |||
Velké Losiny zámek | 18.44 | 18.45 | |||
Velké Losiny | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Velké Losiny zastávka | 18.49 | 18.50 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 18.53 | 18.53 | |||
Loučná nad Desnou | 18.56 | 18.59 | 2 | ||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 19.02 | 19.03 | 1 | ||
Kouty nad Desnou | 19.06 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci