Os 3705 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.14 | 1b | |||
Bludov | 4.19 | 4.20 | 1 | ||
Postřelmov | 4.23 | 4.23 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 4.27 | 4.27 | |||
Zábřeh na Moravě | 4.30 | 4.45 | 1 | ||
Lukavice na Moravě | 4.50 | 4.50 | 1 | ||
Mohelnice | 4.54 | 4.55 | 1 | ||
Moravičany | 4.58 | 4.58 | 1 | ||
Červenka | 5.05 | 5.06 | 1 | ||
Střeň | 5.10 | 5.10 | |||
Štěpánov | 5.14 | 5.15 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.22 | 5.29 | 5 | ||
Olomouc-Nové Sady | 5.32 | 5.33 | |||
Nemilany | 5.35 | 5.35 | |||
Kožušany | 5.37 | 5.38 | |||
Blatec | 5.40 | 5.40 | 1 | ||
Vrbátky | 5.44 | 5.45 | 1 | ||
Kraličky | 5.47 | 5.47 | |||
Vrahovice | 5.50 | 5.50 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 5.53 | 5.59 | 3 | ||
Bedihošť | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Čelčice | 6.08 | 6.08 | |||
Pivín | 6.11 | 6.11 | 2 | ||
Doloplazy | 6.15 | 6.15 | |||
Nezamyslice | 6.19 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci