Vlak 3619 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 21.00 | 5b | |||
Bludov | 21.06 | 21.07 | 3a | ||
Bludov lázně | x | 21.11 | 21.11 | ||
Bohutín | x | 21.15 | 21.15 | ||
Bartoňov | x | 21.18 | 21.18 | ||
Ruda nad Moravou | 21.21 | 21.21 | 1 | ||
Komňátka | x | 21.25 | 21.25 | ||
Bohdíkov | 21.27 | 21.28 | 1 | ||
Raškov | x | 21.30 | 21.30 | ||
Hanušovice Holba | x | 21.34 | 21.34 | ||
Hanušovice | 21.37 | 21.38 | 1 | ||
Potůčník | x | 21.43 | 21.43 | ||
Jindřichov na Moravě | 21.48 | 21.48 | 2 | ||
Nové Losiny | x | 21.52 | 21.52 | ||
Branná | 21.58 | 21.58 | 1 | ||
Ostružná | 22.06 | 22.07 | 1 | ||
Ramzová | x | 22.11 | 22.11 | ||
Horní Lipová | 22.19 | 22.19 | 1 | ||
Lipová Lázně | 22.25 | 22.26 | 1 | ||
Lipová Lázně zastávka | x | 22.30 | 22.30 | ||
Jeseník | 22.33 | 1 |
nejede 24. a 31.12.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci