Os 3426 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.45 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.49 | 15.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Horní Suchá | 15.59 | 15.59 | |||
Havířov-Suchá | 16.02 | 16.02 | |||
Havířov střed | 16.04 | 16.05 | |||
Havířov | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Šenov | 16.12 | 16.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 16.15 | 16.15 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 16.20 | 16.22 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Ostrava-Zábřeh | 16.29 | 16.29 | |||
Ostrava-Svinov | 16.34 | 16.42 | 6 | ||
Ostrava-Třebovice | 16.45 | 16.45 | 1 | ||
Děhylov | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Jilešovice | 16.53 | 16.54 | |||
Háj ve Slezsku | 16.57 | 16.58 | 1 | ||
Lhota u Opavy | 17.01 | 17.01 | |||
Mokré Lazce | 17.02 | 17.02 | |||
Štítina | 17.04 | 17.05 | 1 | ||
Opava-Komárov | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Opava východ | 17.13 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci